Про компанію

Компанія Delta Corp комерційна структура, яка успішно працює на ринку України з 1998 року в області дистриб'юції побутової та цифрової фото-відео техніки, офісної техніки та витратних матеріалів.
   
За період свого існування компанія створила репутацію надійного, успішного, перспективного партнера зі стабільним бізнесом. За допомогою передових технологій дистриб'юції компанія забезпечує надійну базу для розвитку комерційного успіху своїх партнерів, керуючись лояльною партнерською політикою, маркетинговими програмами, а 
 також наданням привабливих фінансових умов, що сприяє зміцненню взаємовигідного співробітництва. 

    Стабільність, успіх і процвітання партнерів мають для нас пріоритетне значення, тому, вибудовуючи політику продажів, ми завжди орієнтуємося на вимоги бізнесу наших клієнтів, пропонуючи їм широкий асортимент і доступність товару, гнучкі ціни та індивідуальний підхід.
  
На даний момент, партнерами компанії Delta Corp є великі реселери, спеціалізовані роздрібні мережі, інтернет магазини. Важливим для нас завданням є розширення дилерської бази, і в першу чергу залучення нових дилерів з різних регіонів України.
  
На початок 2014 року вже укладені дистриб'юторські прямі контракти з Bugatti, Jacob Jensen, Leff, Nikon, Philips, Stadler Form та Turmix , і зараз у  стадії підписання контракти з іншими провідними світовими виробниками.

Сфери діяльності:
• Дистриб'юторська
• Гарантійна та сервісна підтримка