Запорука нашого успіху - точне виконання взятих на себе зобо' язань, бездоганна репутація фінансово стабільного партнера, як для виробників продукції, так і для клієнтів компанії.

Ми прагнемо стати компанією, що пропонує нашим партнерам найрізноманітніший асортимент побутової, портативної та цифрової фото-відео техніки, технічні новинки та найвищу якість сервісного обслуговування. Прямі контакти з виробниками відкривають доступ до всього різноманіття продукції.

Сервісний центр

Сервісний центр, авторизований провідними виробниками техніки, здійснює гарантійний, післягарантійний ремонт і сервісне обслуговування офісної, побутової, портативної та цифрової фото-відео техніки. Бездоганна якість ремонтних робіт будь-якої складності гарантується новітнім ремонтно-діагностичним обладнанням сервісного центру, а також високим рівнем підготовки персоналу, який щорічно проходить навчання в провідних європейських навчальних центрах.

Робота з партнерами

На сьогоднішній день компанія Delta Corp планомірно розвиває оптові продажі в різних каналах збуту. Всім клієнтам надається гнучка система знижок та додаткові бонуси за окремими групами товарів, здійснюється доставка. Для постійних партнерів діють індивідуальні пропозиції по товарному кредитуванню. Ми надаємо своїм клієнтам рекламно-маркетингову підтримку продажів. У нашому арсеналі: досвідчений менеджмент, підтримка продажів, фахівці транспортно-складського комплексу.

Перспективи розвитку

В даний час Delta Corp веде активну роботу з розвитку компанії. У найближчому майбутньому планується:

- Оновлення брендових позицій компанії, у зв'язку з необхідністю відповідати сучасним вимогам ринку;

- Модернізація сайту, головним завданням якого стає поліпшення взаємодії з дилерами, підвищення зручності роботи із замовленнями;

- Залучення нових клієнтів із різних регіонів України;

- Різноманітні маркетингові програми для партнерів.